عکس کیش - پانوراما
بیش از 4 هزار کارجوی فعال
0 هزار
بیش از 120 کارفرما
0
بیش از 7 هزار فرصت شغلی
0 هزار

درباره پلتفرم کاریابی دکمه

دُکمه، استارتاپی است با مدل سکویی (پلتفرم) که ارتباط بین کارفرمایان جزیرۀ زیبای کیش و کارجویان فارسی زبان در کل کشور را با رابط کاربری ساده و قابلیت‌های منحصربه‌فرد برقرار می‌نماید. این پلتفرم با دریافت اطلاعات کارجو در هنگام ثبت‌نام از طریق ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی و دیتاماینینگ، بر اساس دانش، تجارب، مهارت‌های سخت و نرم، کارجویان را رتبه‌بندی و دسته‌بندی نموده و بهترین پیشنهادات را به کارفرمایان و فعالین اقتصادی در جزیرۀ کیش معرفی می‌نماید. همچنین مشاغل ایجاد شده توسط کارفرما بسته به مهارت‌های مورد نیاز هر شغل به مرتبط‌ترین کارجویان عضو پلتفرم پیشنهاد می‌گردد. تمامی فرآیندها به صورت خودکار انجام شده و نیروی انسانی کمترین نقش تصمیم‌گیری را دارا خواهد بود. این پلتفرم کاملا واکنشگرا بوده و امکان استفاده از طریق کامپیوتر شخصی، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل را دارد.

برندسازی، مجموعه‌ای از اقدامات به هم پیوسته و یکپارچه بوده که به موجب این اقدامات، مفاهیم مورد نظر یک کسب‌وکار به طور گسترده به شکل یک تصویر کاملا شفاف در ذهن مخاطبان شکل خواهد گرفت. این اقدامات انواع و اقسام مختلفی داشته که برندسازی کارفرمایی یکی از آن‌هاست.

برند کارفرمایی به تصویری از کسب‌وکار گفته می‌شود که جامعه نسبت به رفتارهای کارفرمایی از برند در ذهن خود دارد. این رفتارها شامل رفتار کارفرما با کارجویان، کارمندان و کارمندان مستعفی می‌باشد.

دُکمه، راهکارهای علمی و عملیاتی را به همراه ابزارهای دیجیتال برای کارفرمایان جزیرۀ کیش، به صورت کاملا بومی‌سازی شده ارائه نموده و همواره در حال پژوهش و توسعه به کمک کارفرمایان محترم می‌باشد.

ربات‌های موجود در این پلتفرم، با الگوبرداری از شبکه‌های عصبی هوش انسانی،، دائما در حال یادگیری ماشین بوده و بر اساس تحلیل رفتار کارفرما و کارجو، تلاش خواهند کرد تا همواره به عنوان عامل تصمیم‌ساز هوشمند، دستیار مدیران منابع انسانی، نقش‌آفرینی نمایند. به عنوان مثال اگر یک کافرما، چندین بار رزومه‌هایی با حقوق درخواستی کمتر از 10 میلیون تومان را نادیده بگیرد، به مرور زمان، این رزومه‌ها از لیست پیشنهادات کارفرما حذف شده و موارد مرتبط‌تری در لیست پیشنهادات قرار خواهد گرفت.

البته این مثالی ساده با یک عامل تصمیم‌گیری بوده و در این الگوی یادگیری ماشین صدها عامل تصمیم‌ساز، تأثیرگذار خواهند بود. در این مدل، عوامل مختلف بر اساس داده‌های تولید شده، وزن‌دهی شده و با ادغام با یکدیگر، تشکیل شبکه‌های عصبی هوشمند را خواهند داد.

همانطور که می‌دانید ابزارهایی همچون دیوار و شیپور با هدف‌گیری مشاغل سطح پایین، و جابینجا و جاب‌ویژن با هدف‌گیری مشاغل سطح بالا جزو رهبران بازار این صنعت می‌باشند. این ابزارها صرفا واسط بین کارفرما و کارجو در کل کشور بوده و هیچ اقدامی مبنی بر توسعه برند کارفرمایی نمی‌نمایند. پلتفرم دکمه با بومی‌سازی ابزار خود متناسب با نیازهای جزیره زیبای کیش و همچنین اقداماتی همچون خلق محتوای ارزشمند و برگزاری رویدادهای عمومی و تخصصی سعی در توسعه برند کارفرمایی در جزیره کیش و استعدادیابی و جذب نیروهای توانمند در سطوح مختلف (Junior – Senior – Expert) دارد. با توجه به نقاط قوت و فرصت‌های موجود در کیش، ظرفیت بالایی در جذب نیروهای متخصص در این جزیره وجود دارد. همچنین پلتفرم دکمه با تحقیقات و مطالعات بازار سعی دارد نقاط ضعف و تهدیدهای این حوزه از جمله محل اسکان را طی برنامه‌ای میان‌مدت برطرف نموده و شرایط را جهت حضور نیروهای توانمند فراهم نماید.

از دیگر مزایای رقابتی پلتفرم دکمه می‌توان به رتبۀ وبسایت کیش‌مگ در حوزۀ استخدام و کاریابی در جزیره کیش اشاره نمود. کیش مگ نشریه اینترنتی والد پلتفرم دکمه می‌باشد.

ما پیش از راه‌اندازی پلتفرم کاریابی دکمه، یک تجربه بسیار موفق در راه اندازی نشریه اینترنتی کیش‌مگ داشتیم. در این نشریه هر مطلب مرتبطی به جزیره زیبای کیش اعم از خبر، جاذبه های توریستی، فرصت های سرمایه گذاری و شغلی را منتشر می کردیم. در طول مدت 3 ماه از آغاز فعالیت این نشریه و با تجزیه و تحلیل داده های به دست آمده متوجه شدیم که افراد بسیاری در نقاط مختف کشور علاقه مند به مهاجرت شغلی به این جزیره زیبای مرجانی هستند.

به همین دلیل هم تصمیم گرفتیم پلتفرمی با نام دکمه را راه اندازی نماییم تا در کنار معرفی فرصت های شغلی به افراد جویای کار خدمات ارزشمند دیگری را نیز ارائه دهیم. تمامی خدمات بر اساس نیاز کارجویانی در نظر گرفته شد که با ما تماس گرفته و نیاز خود را مطرح می کردند.

  • ثبت نام کارجویان و تکمیل پروفایل و رزومه کاری
  • نمایش پروفایل و رزومه کاری کارجویان به کارفرمایان کیش از طریق سایت، کانال تلگرام، پیامک و…
  • نمایش پروفایل شرکت ها به کارجویان جهت آشنایی هر چه بیشتر با کارجویان با کارفرمایان
  • معرفی فرصت های شغلی بر اساس رفتار کارجویان و واکنش آنها نسبت به فرصت های شغلی پیشین (با بهره مندی از هوش مصنوعی)
  • انتشار محتواهای جذاب و کاربردی در زمینه مهاجرت شغلی چالش های احتمالی سفر به جزیره زیبای کیش
  • برگزاری رویدادهای حضوری و آنلاین جهت اطلاع رسانی جزئیات بسیار مهم مهاجرت به کیش
  • مشاوره تک به تک و گروهی و پاسخ به سوالات کارجویان محترم
  • رتبه بندی کارفرمایان و کارجویان نسبت به فرآیندهای مصاحبه، جذب یا رد همکاری
  • و ده ها خدمت ارزشمند دیگر که همگی در راستای مأموریت پلتفرم دکمه که همانا برطرف نمودن چالش های کارفرمایان و کارجویان جزیره زیبای کیش می باشد طراحی و ارائه شده.

نظرات کارفرمایان و کارجویان

کارفرمایان و کارجویان در مورد پلتفرم دکمه چه می‌گویند؟

چگونه کار می کند؟

رفع دغدغه های مهاجرت شغلی به جزیره زیبای کیش