میکامال

07644456990 07644456*** نمایش
info@micamall.com
فرصت شغلی - 11

درباره شرکت

میکا مال کیش با داشتن زیر بنای حدود 190 هزار متر مربع که 15 هزار متر مربع آن تنها به امکانات تفریحی جزیره کیش اختصاص دارد، از بزرگترین مراکز خرید و تفریحی کیش شناخته می‌شود. همچنین میکا مال ، 7 هزار متر مربع را به فضای تجاری و بازار خرید اختصاص داده است.

در زیر زمین بنا، یک هایپر مارکت در فضای 7 هزار متر مربع فعالیت می‌کند که در آن اقلام بی‌شماری با قیمت‌های نسبتا مناسب به خریداران عرضه می‌گردد. در این هایپر مارکت بدون متوجه شدن زمان می‌توانید ساعت‌ها درگیر شوید و وقت بگذرانید.

میکامال، معتقد است نیروی انسانی مهمترین دارایی هر شرکتی بوده و بایستی برای آن زمان گذاشته و برنامه‌ریزی دقیقی انجام داد. به همین دلیل همکاری با میکامال موجب جلب رضایت حداکثری افراد خواهد شد.

در میان استان هایی که بالاترین میزان محرومیت را دارند، 5 استان عددی بالای 40 درصد محرومیت را ثبت کرده اند که استان هرمزگان نیز با وجود بزرگ‌ترین بنادر جنوبی کشور و مناطق آزاد متعدد که در آن شکل گرفته، نرخ محرومیتی حدود 44 درصد دارد. در جزیره کیش با نسبت بالای جمعیت فعال و ساکنان باسواد، کارکنانی ماهر و تعلیم دیده در سطح بین‌المللی وجود ندارد. باتوجه به اینکه موقعیت میکامال در استان هرمزگان واقع شده است، کمبود امکانات و بودجه فعالیتهای آموزشی، بازگشت افراد متخصص پس از تکمیل دوره دانشگاه به شهر خود، نسبت بالای جمعیت نیروی کار غیرماهر و فقدان مهارتهای سطح بین‌المللی از ویژگی های بارز بستری است که این مجموعه در آن قرار دارد.

اکثریت کارکنان موسسات و مجموعه های موجود مرتبط با گردشگری در جزیره بدون تخصص هستند و یا اینکه آموزش درستی ندیده اند و قادر نیستند خود را با نیازهای مخاطبان ملی و بین‌المللی در حد رضایت بخشی انطباق دهند. با توجه به اهمیت استفاده از منابع انسانی مناسب برای رسیدن به اهداف سازمانی و با این باور که داشتن کارکنانی متخصص و با تجربه که نقش موثری در پیشبرد اهداف، ماموریت ها و چشم انداز سازمان دارند، در موفقیت یک بخش اقتصادی نقش حیاتی دارد؛ ما در میکا آموزش، توسعه نیروی انسانی و تأمین رضایت شغلی افراد جذب شده و تجربه روزهای کاری پر نشاط همراه با پیشرفت فردی و اجتماعی مطلوب را به عنوان یک راهبرد دراز مدت در نظر گرفته ایم.
در پروسه جذب چندین برابر فرصتهای شغلی موجود، تحت آموزشهای مجموعه قرار خواهند گرفت که بخشی از آنها استخدام خواهند شد. ایجاد بستری آنلاین جهت تامین و مدیریت یکپارچه نیاز منابع انسانی کل مجموعه، باعث تسریع فرآیندهای جذب و استخدام شده که از طریق اطلاع رسانی در رسانه های محلی، صفحات مجازی میکامال و رسانه های مربوطه که برای دسترسی بومیان، کیشوندان و متقضیان از سرزمین اصلی سهولت ایجاد کرده، بانک اطلاعاتی جامع و ذخیره ای از نیروهای توانمند را فراهم کرده است. ما نیروی انسانی را ارزیابی می کنیم، استخدام می کنیم و با الگو از روشهای بین‌المللی آموزش می دهیم.
ما با سیاستهای استخدامی شفاف، مهارتهای حرفه ای تعریف شده طبق شرح وظایف کارکنان که پایه و اساس آن، تفکر خدمات رسانی، انگیزه و تجربه به عنوان پیش شرط لازم برای احراز شغل است؛ با مقررات و پیش نیازهای آموزشی نظری و عملی تعریف شده در حین کار و حقوق و دستمزدهایی که مستقیما در پیوند با نحوه انجام وظایف کارمندان و مدیران تعریف شده است، برای حفظ شرایط کار و آموزش در سطحی بالاتر از استانداردهای سرزمین اصلی می کوشیم. این مجموعه حدود 4000 نفر فرصت شغلی مستقیم پس از بهره برداری خواهد داشت.
ما تلاش می کنیم با واردات مهارت و مربیان از منطقه و در نتیجه توسعه پایه مهارتهای عالی تر در جزیره و تربیت مربیان، فرصت مشارکت جامعه محلی و بهبود مهارتهای ساکنان جزیره و توانمندسازی نیروهای بومی و کیشوندان با تمرکز روی اشتغال آنها را در اولویت قرار دهیم. پژوهش و توسعه و تدارک تسهیلات و برنامه های آموزشی موجب می شود تا کارکنان بتوانند چگونگی وظایف خود را در تناسب با نیازهای مخاطبان تا حد استانداردهای بین‌المللی بیاموزند که این مهم به افزایش رضایت مخاطبان ملی و بین‌المللی از طریق استخدام کارکنان آموزش دیده و به حد کافی ماهر و باانگیزه می انجامد. ما معتقدیم افراد نیاز دارند که آموزش حین کار ببینند و طبق استانداردهای بین‌المللی مهارتها را بیاموزند.
سطح مشخصی از آموزش استاندارد شده کارکنان برای استخدام به عنوان پیش شرط تعیین می شود. ما با همکاری و تعامل با دانشگاه های کیش و حمایت از ورود فارغ‌التحصیلان کیش به بازار کار، برگزاری نشستها، دعوت از مدرسان و استادان بین‌المللی و حضور در سمینارهای بین‌المللی، به ارزیابی و بازبینی چارچوب و روشهای آموزشی و تعیین هویت خاص آموزشی مجموعه و محلی کردن آموزش عملی پرداخته ایم. چشم‌انداز ما انتقال دانش عملی و صدور مهارتهای تخصصی و کارکنان آموزش دیده در کیش به سرزمین اصلی و منطقه خواهد بود.

ویدئو

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسید “میکامال”

امتیاز شما برای این لیست