درباره شرکت

مودو در سال 1964 در یک مغازه 12 متری در پاساژ بی اوغلو فیتاش کشور ترکیه به دنیا آمد. او با پیروی از روندهای مد بین‌المللی در آن سال‌ها، محصولاتی را که نشان دهنده مد روز دنیا هستند را با مشتریانش گرد هم آورد. در بخش‌های خرده‌فروشی پوشاک، مبلمان و دکوراسیون ترکیه، مجموعه mudo، mudo fts64، لوازم جانبی mudo و مارک‌های مفهومی mudo با پیشروی در تولد بسیاری از برندهای پوشاک آماده و دکوراسیون منزل با ابتکارات جسورانه‌اش که همیشه پیشرفت کرده‌اند، با موفقیت در حال رشد هستند. مطابق با اصول کیفیت و تفاوت از بدو تاسیس.
مودو با ابتکارات جسورانه و نوآورانه خود، درک مد را به ویژه در بین جوانان در این کشور توسعه داده است

در سال 1967، با فروش اولین تی شرت های چاپ شده در ترکیه، او شروع به پیشروی در تغییراتی کرد که در این بخش تفاوت ایجاد کرد. او در سال 1987 برند Mudo Collection را برای مردان و زنان بالای 25 سال که مدرن، راحت، به کیفیت و مراقبت از لباس های خود اهمیت می دهند، ایجاد کرد. در سال 2005، مودو نام تجاری FTS64 را تأسیس کرد که برای جوانان بین 18 تا 24 سال خدمات رسانی می کند و راه جدیدی برای تبدیل شدن به یونیفرم جوانان ایجاد کرده است. برند Mudo Accessories که مکمل برندهای آماده پوشاک است نیز در همان سال تاسیس شد.
در سال 2007، با پیشروی بخش تجارت الکترونیک، یکی از اولین تجارت آنلاین www.mudo.com.tr، برای فروش در ترکیه افتتاح شد.
Mudo که دارای هزاران نوع محصول از پوشاک تا لوازم جانبی است، اکنون با 129 فروشگاه در 29 شهر ترکیه و 5 فروشگاه خارج از کشور در میان شرکت های پیشرو خرده فروشی ترکیه در راه است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسید “MUDO”

امتیاز شما برای این لیست